У Норвегії завершується квітневий благодійний "Тур солідарності" на підтримку України Grand Kyiv Ballet, ініційований танцюристом Олександром Стояновим. Про це повідомляє Viva.
Під час туру містами Норвегії артисти збирають кошти для українських дітей, а також розповідають про війну в Україні. Вистави починаються коротким відеороликом, а закінчуються гімном.



За місяць Олександр Стоянов із дружиною, балериною Катериною Кухар, відвідали 16 міст. За їхніми словами, солідарність демонструють реальні дії Норвегії, яка у квітні передала Україні протиповітряні ракетні системи Mistral, 4000 протитанкових ракет, захисне обладнання та багато іншого. Норвегія вперше відступила від свого принципу від 1959 року не постачати зброю країнам, які воюють
Виставу в Осло відвідав його Величність король Норвегії Гаральд, а також мер Осло Маріанна Борген, президент норвезького парламенту Масуд Гараххані, та депутат парламенту Гурі Мелбі.

У березні Олександр Стоянов провів благодійні вистави у Франції разом Grand Kyiv Ballet, завдяки чому зібрали кошти на покупку медичного автомобіля, який передали для львівської області.
Також Катерина та Олександр танцювали у благодійному гала-концерті на підтримку України у Гранд-опера, всі отримані кошти від продажу білетів, зібрано 300 тисяч євро, відправили Alliance Urgences Ukraine.
Війна — усі останні новини
- Львівська опера проведе серію благодійних онлайн-концертів "Together with Ukraine". Їх транслюватимуть у 32 країнах
- Большой театр в Росії скасував вистави режисерів, які виступили проти війни в Україні
- Українські музиканти переспівали пісню Кузьми, згадавши зруйновані росіянами міста
- Як російська культура спонукає вбивати – пояснює Юрій Береза
- Львівська опера засудила соліста, який поїхав у США з трупою російського балету
Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!