Дефлімпійські ігри. Миколаївські спортсмени вибороли дві бронзові медалі

Дефлімпійські ігри. Миколаївські спортсмени вибороли дві бронзові медалі Фото: Миколаївський інваспорт

Бронзові нагороди в Дефлімпійських іграх вибороли бадмінтоністка Софія Черноморова та борець Андрій Косов.

Про це повідомляє Миколаївський інваспорт на сторінці у Facebook.

Представниця Миколаївського регіонального центру "Інваспорт", Софія Черноморова у парі з киянкою Губановою Богданою стали бронзовими призерками XXIV літніх Дефлімпійських ігор. В індивідуальній програмі Софія посіла п’яте місце (тренери Олександр Кунін та Семенюта Вікторія).

Дефлімпійські ігри. Миколаївські спортсмени вибороли дві бронзові медаліФото: Миколаївський інваспорт

Спортсменки з тренерами

Серед спортсменів з греко-римської боротьби бронзову медаль завоював миколаївець Андрій Косов у ваговій категорії 97 кг (тренери Костянтин Васильєв та Антонов Дмитро).

Андрій Косов

Для Софії Черноморової та Андрія Косова це перші змагання такого масштабу.

• У складі збірної України на 24 літніх Дефлімпійських іграх, які розпочалися 1 травня в місті Кашіас-ду-Сул, в Бразилії, семеро спортсменів від Миколаївщини. Вони змагаються у трьох видах: бадмінтон, футбол, вільна та греко-римська боротьба.
  • Загалом національна дефлімпійська збірна команда України на цих змаганнях виборола 110 медалей, з яких 48 золотих, 30 срібних та 32 бронзові.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди