На "Азовсталі" ідуть бої по периметру заводу — Михайло Вершинін

На "Азовсталі" ідуть бої по периметру заводу — Михайло Вершинін

На "Азовсталі" ідуть бої по периметру заводу — Михайло Вершинін
Азовсталь, фото: polkazov

У Маріуполі на металургійному комбінаті "Азовсталь" ідуть бої по периметру заводу, режиму припинення вогню для вивезення цивільних не було. Про це Суспільному повідомив начальник управління патрульної поліції у Маріуполі, який також перебуває там, Михайло Вершинін.

"Ситуація надзвичайно важка, ідуть бої по периметру заводу. Ми не могли давати багато інформації, очікували режим припинення вогню для вивезення поранених і цивільних. Нам режим не дали сьогодні, хоча обіцяли. Ситуація жорстка і дуже складна", — розповів він.

Михайло Вершинін додав, що російські військові стріляють зі всього озброєння та постійно штурмують.

Читайте також: Поранені помирають у муках. Замкомандира "Азову" закликає Зеленського і світових лідерів евакуювати цивільних та солдат

Що відомо

  • 3 травня до Запоріжжя прибула евакуаційна колона з людьми, які протягом двох місяців рятувалися разом з українськими військовими у підземних сховищах "Азовсталі" від бомбардувань та артобстрілів збройних сил РФ.
  • 3 травня полк "Азов" повідомив, що російські війська почали штурм "Азовсталі", де перебувають цивільні та українські військові.
  • 2 травня після часткової евакуації мирних жителів з території металургійного комбінату "Азовсталь" у Маріуполі армія Росії знову обстріляла територію заводу з усіх видів озброєння.
  • 1 травня президент Володимир Зеленський заявив, що з території заводу "Азовсталь" вдалось евакуювати сотню цивільних.
  • Маріуполь перебуває в блокаді російських військ із початку березня. Українські військові тримають оборону на території комбінату "Азовсталь", по якому російські окупанти продовжують завдавати бомбові удари. Там перебувають мирні жителі та українські військові.
  • 30 квітня з заводу "Азовсталь" у Маріуполі вивели 20 цивільних — жінок та дітей. Їх евакуювали до Запоріжжя.

На початок