Головна умова — укриття: у Черкасах відновлять роботу сім дитсадків

Головна умова — укриття: у Черкасах відновлять роботу сім дитсадків

Головна умова — укриття: у Черкасах відновлять роботу сім дитсадків
Суспільне: Черкаси

У Черкасах із 2 травня відновлять роботу сім дитсадків. Вони прийматимуть дітей, батьки яких працюють на об'єктах критичних інфраструктур, повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

За словами міського голови, у садочках працюватимуть від двох до шести груп.

"Функціонуватимуть дитячі садочки із 8.00 до 14.00, у цей час дітки отримуватимуть дворазове харчування (сніданок і обід). Їх відкриють у різних мікрорайонах міста", — пояснив Бондаренко.

До цих дитячих закладів прийматимуть дітей, батьки яких працюють на об'єктах критичних інфраструктур (медики, військові формування тощо). Втім поки що відкривають їх для обмеженої вікової категорії:

"Наразі відкриваємо заклади для дітей лише 4-5 року життя, тобто — для старших груп. Для того, щоб дитину зарахували, батькам слід надати довідку з місця роботи", — зауважив міський голова.

У садочках, які розпочнуть свою роботу, прийматимуть дітей і з інших дошкільних закладів, які знаходяться поряд. З кожним укладуть угоду про відвідування дошкільного закладу. За словами міського голови, при визначенні садочків які працюватимуть, насамперед врахували наявність укриття на випадок оголошення тривоги.

"Наразі в кожному із закладів, які працюватимуть, розробляється чіткий алгоритм дій у разі оголошення тривоги. За кожною віковою групою будуть закріплені інші працівники садочку для того, аби допомогти дитині спуститись в укриття", — розповів Бондаренко.

Що відомо

  • 24 лютого о четвертій годині ранку Росія напала на Україну. Президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Зранку 1 березня на Черкащині зафіксували чотири вибухи в Уманському районі. Життю черкаських військових, які отримали травми під час вибухів в Умані, нічого не загрожує.
  • 12 березня на Черкащині під час нічних авіанальотів збили ракету. Її уламки впали на подвір'я, пошкодивши будинок і кілька авто, травмованих немає повідомив керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
  • На Черкащині в ніч на 16 березня збили ракету, повідомив радник керівника Обласної військової адміністрації Олександр Скічко. За його словами, травмованих унаслідок події немає.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок