Життю черкаських військових, які отримали травми під час вибухів в Умані, нічого не загрожує

Життю черкаських військових, які отримали травми під час вибухів в Умані, нічого не загрожує

Ексклюзивно
Життю черкаських військових, які отримали травми під час вибухів в Умані, нічого не загрожує
Суспільне: Черкаси

У одній з черкаських лікарень виходжують травмованих під час вибухів в Умані. До закладу травмованих привезли минулого тижня.

За словами директора лікарні, всі травмовані мали проникаючі поранення очей. Черкаські медики провели низку операцій. Нині військові перебувають під цілодобовим наглядом. Їхньому життю нічого не загрожує.

"Травми вони отримали в місті Умань, коли почались перші бомбардування військових складів. Пацієнти вже отримали допомогу, їх прооперували, стан їхній задовільний, та вони потребують подальшого лікування. Волонтери привезли їм одяг, оскільки вони його не мали".

У Черкаській лікарні прооперували травмованих військових
Суспільне Черкаси

Завідувачка офтальмологічного відділення розповіла, що тепер військові матимуть тривалу реабілітацію:

"Всі поранення у них проникаючі. Не можна сказати, що травми вкрай важкі, але все-таки важкі. Військові матимуть тривалу реабілітацію, одному з них потрібна операція з видалення травматичної катаракти".

Авторка Вікторія Хамаза

Що відомо

  • Зранку 1 березня на Черкащині зафіксували чотири вибухи в Уманському районі. Кількість поранених та загиблих з'ясовують.
  • В Умані із 27 лютого комендантська година почнеться раніше — із 19:00 і триватиме до шостої ранку, розповіла міська голова Ірина Плетньова.
  • У Черкасах та області 27 лютого комендантська година почнеться на дві години раніше — із 20. Триватиме, як зазвичай, до шостої ранку, повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко.
  • З 24 лютого по усій території Черкаської області з 22:00 до 6:00 розпочала діяти комендантська година. Про це повідомив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень. Їх отримають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок