Гумдопомогу із Закарпаття відправляє у регіони, де тривають бої, благодійна організація "Восток-SOS"

Гумдопомогу із Закарпаття відправляє у регіони, де тривають бої, благодійна організація "Восток-SOS"

Гумдопомогу із Закарпаття відправляє у регіони, де тривають бої, благодійна організація "Восток-SOS"
. Суспільне Закарпаття

Близько 2 тисяч тонн гуманітарної допомоги відправила у регіони, де тривають бойові дії, із Закарпаття благодійна організація «Восток SOS». Про це Суспільному повідомила менеджерка організації з комунікацій Катерина Храпович.

За її словами, їхня організація розпочала свою роботу у 2014 році у Києві та Сєвєродонецьку, а після повномасштабного вторгнення Росії в Україну — волонтери переїхали в Ужгород та Дніпро. Гуманітарну допомогу відправляють також у місця перебування вимушених переселенців.

Посилку для переселенців з Харкова складає волонтерка Валерія: "Нас просять їжу, суміші, фруктові пюре, суміші, підгузки в першу чергу, тобто усе, що потрібно для дітей. Це доставляють приблизно три дні до місця. Потім до нас дзвонять інші, і кажуть, будь ласка, нам також відправите. Я завжди запитую, чого конкретного ви потребуєте, спілкуюся з мамочками, з пенсіонерами, з різними людьми. Там вони одержують і роблять фото, щоб ми бачили кому воно доставлене, і що дійсно доставлено".

Щодня зі складу з гуманітарною допомогою відправляють 2-3 фури, розповідає волонтер Олександр Шманьов. "Сьогодні буде фура на Дніпро та на Чернігів. Ми пакуємо їжу та продукти для хабів, де годують переселенців. Інколи приїжджають буси невеликі, тобто не організації, а волонтери, які виявляють особисту ініціативу: от сьогодні зранку поїхав хлопець, який працює по Харкову: він сам щось готує та розвозить", — каже волонтер. Благодійна організація "Восток SOS" почала працювати з 2014 року. З початком повномасштабної війни з Києва і Сєвєродонецька її евакуювали в Ужгород. Також відкрили штаб у Дніпрі.

Гумдопомогу із Закарпаття відправляє у регіони, де тривають бої, благодійна організація "Восток-SOS"
Суспільне Закарпаття

"З першого дня повномасштабного вторгнення ми почали організовувати наш офіс та перевозити його в Ужгород, і почали приймати перші фури з вантажем. Зараз ми займаємося декількома напрямами — це гуманітарна допомога по гарячих точках та по всій Україні: це харчові продукти, гігієна, спальні набори та речі першої потреби. Також в нас є другий напрямок — це евакуація людей з гарячих точок. Ще маємо напрямок консультація — психологічна гаряча лінія, юридична і просто гаряча лінія, куди можна звернутися і отримати допомогу за потрібними питаннями», — Катерина Храпович менеджерка з комунікацій "Восток SOS".

За словами менеджерки з комунікацій організації "Восток SOS" Катерини Храпович, наразі в Україні у благодійному фонді працює понад сотня людей.

Читайте також:

  • Вторгнення Росії в Україну, день 56. Текстовий онлайн.
  • Українці зможуть й надалі виїжджати до ЄС за внутрішнім паспортом через загострення ситуації на Донбасі.
  • Росія намагається зірвати переміщення українських підкріплень та зброї на схід — розвідка.

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок