Президент Польщі підписав зміни до закону про допомогу біженцям з України

Президент Польщі підписав зміни до закону про допомогу біженцям з України

Президент Польщі підписав зміни до закону про допомогу біженцям з України
. Анджей Дуда. Фото: АР

Президент Польщі Анджей Дуда 14 квітня підписав зміни до закону про допомогу громадянам України у зв'язку зі збройним конфліктом на території України. Про це повідомляється на сайті президента Польщі.

"Закон від 12 березня 2022 року показав необхідність уточнення деяких його положень, а також доповнення питань, які раніше в ньому пропущені", — йдеться у документі.

Відповідні зміни були ухвалені 8 квітня. Вони стосуються допуску до медичної професії. Також впорядковується реєстрація в системі податкових номерів PESEL. Йдеться і про спрощення отримання податкового номера дітьмя та людьми з інвалідністю.

Закон також дозволив громадянам України надавати психологічну допомогу своїм співвітчизникам, які не володіють польською мовою.

Що відомо

  • Польща спростила правила безкоштовного проїзду в потягах для українців.
  • У Польщі для біженців з Миколаєва волонтери організували інтеграційну зустріч.
  • За даними ООН, з початку повномасштабного вторгнення Росії з України виїхали понад чотири мільйони людей. Найбільше українських біженців прибуло до Польщі.
  • 29 березня Рада Євросоюзу погодила план щодо підтримки українських біженців, а також країн ЄС, які приймають переважну більшість з них.
  • Президент Польщі Анджей Дуда підписав три законопроєкти, які мають полегшити перебування біженців з України.
  • Польща не займатиметься примусовим перерозподілом біженців до інших країн Європейського Союзу та не проситиме у ЄС грошей на їхнє утримання.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 51. Текстовий онлайн

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Головуюча в G7 Німеччина припускає виключенні Індії із саміту через позицію щодо війни в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок