Головуюча в G7 Німеччина припускає виключенні Індії із саміту через позицію щодо війни в Україні

Головуюча в G7 Німеччина припускає виключенні Індії із саміту через позицію щодо війни в Україні

Головуюча в G7 Німеччина припускає виключенні Індії із саміту через позицію щодо війни в Україні
З відкритих джерел

Німеччина обговорює можливість виключення зі списків прем'єр-міністра Індії Нарендри Моді на саміті G7Міжнародний клуб урядів семи високорозвинених країн світу (США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада). у червні через небажання Нью-Делі засуджувати вторгнення Росії в Україну, передає Bloomberg.

Німеччина, яка нині головує в G7, збирається включити Сенегал, Південну Африку та Індонезію як гостей на зустрічі у Баварії, питання про Індію ще розглядається.

Одне із джерел видання повідомило, що Індія була у списку, складеному до початку війни в Україні, але остаточне рішення ще не ухвалено.

Представник уряду Німеччини Штеффен Гебештрайт заявив, що Берлін представить свій список гостей. Він також наголосив, що "канцлер неодноразово давав зрозуміти, що хотів би, щоб до санкцій приєдналося якнайбільше міжнародних партнерів".

Крім цього, країни G7 обговорюють варіанти поводження з Путіним, якщо він з'явиться на саміті G20 в Індонезії наприкінці року.

Читайте також: Трюдо: Країни G-20 не повинні допускати РФ до саміту

Що відомо

  • Індія заявила, що "недвозначно засуджує" вбивства в Бучі і підтримує заклик до незалежного розслідування "глибоко тривожних повідомлень", передає BBC.
  • Індія була серед більш ніж 50 країн, які утрималися від голосування ООН щодо виключення Росії з Ради ООН з прав людини, а також не вводила санкції проти Москви. Країна є великим покупцем російської зброї, яка, за їх словами, необхідна для стримування сусідів Китаю та Пакистану.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 49. Текстовий онлайн

Міноборони не виключає використання фосфорних боєприпасів у Маріуполі

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок