Більшість (79%) опитаних українців планують повернутися в Україну після закінчення війни, 11% — вагаються.
Про це свідчать дані дослідження Опитування проводили на пунктах пропуску в Закарпатській області з 15 березня до 1 квітня, опитали 101 респондента віком від 16 років, які прямували з України пішки або автомобільним транспортом.Центра Разумкова.
"79% опитаних планують повернутися в Україну після закінчення війни, 10% — не планують, 11% — вагаються з відповіддю", – ідеться у повідомленні.
Також за даними дослідження, більшість українців, які тікають від війни розв'язаної РФ, спілкуються переважно російською мовою.
"63% біженців відповіли, що вдома говорять переважно російською мовою, 31% — українською, 3% — іншою мовою. Однак, 65% опитаних вважають рідною українську мову, 22% — російську, 4% — іншу мову", – зазначається у звіті.
Що відомо
- Серед українців, які мали роботу до війни, 53% сьогодні не працюють, водночас у 52% значно погіршилося економічне становище внаслідок війни.
- 44% українців тимчасово розділені з родинами через війну.
- 72% американців довіряють Зеленському в питаннях міжнародної політики. Такі результати опитування американського соціологічного центру Pew Research. Це найбільший рівень підтримки, який зараз має будь-який інший міжнародний лідер, чиє ім'я фігурує в опитуванні, зазначили соціологи.
- 93% українців вірять у перемогу над Росією.
Читайте також
Гарантії безпеки для України. Чим завершилися переговори делегацій у Стамбулі
Договір про гарантії безпеки. Питання Криму і Севастополя, а також ОРДЛО прописані окремими пунктами
"Це не просто війна. Усе набагато гірше" — Зеленський дав інтерв'ю російським журналістам
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!