У Бахмуті попрощалися з бійцем батальйону Донбас

У Бахмуті попрощалися з бійцем батальйону Донбас

У Бахмуті попрощалися з бійцем батальйону Донбас
Суспільне

У Бахмуті 25 березня попрощалися з бійцем батальйону Донбас Олексієм Дульневим. Старший солдат загинув 15-го під час обстрілу від уламка російської міни.

Попрощатися з Олексієм до його будинку прийшли друзі, знайомі, однокласники, вчителі.

"Я пам’ятаю його гарним учнем, відповідальною дитиною. Як хлопець він був такий бешкетний. Такою був світлою дитиною. І ця втрата для нас – це втрата для всіх тих, хто любить не тільки дітей, а всю нашу країну. Бо ця дитинка стала на захист нашої держави, загинула за неї", – говорить вчителька загиблого Олексія Дульнева.

Цьогоріч, говорить класна керівниця Олексія, його клас мав відзначати 20-річчя закінчення школи.

"Альошка був у нас дуже дружнім, добрим, активним. Різні події, які були у нашому класі, він був ініціатором. І завжди підтримував усі ідеї, які пропонувала їм я. У нас були поїздки до табору, дискотеки в школі. Він завжди був веселий, надійний", – ділиться класна керівниця загиблого Зоя Моськіна.

Останні пів року Олексій служив старшим солдатом у батальйоні Донбас. Загинув 15 березня під час обстрілу від уламка російської міни.

У Бахмуті попрощалися з бійцем батальйону Донбас
Олексій загинув 15 березня під час обстрілу. Суспільне

"Кажуть, найкращих війна забирає. Тут без перебільшення і без пафосу. Порядний був чоловік і воїн винятковий", – розповідає військовослужбовець ЗСУ позивний «Бахмут».

Труну з тілом Олексія вкрили синьо-жовтим стягом. Так ховають українських героїв. Під час прощання з бійцем у Бахмуті звучала сирена - російські війська продовжують обстрілювати мирні українські міста.

Поховали Олексія Дульнева на бахмутському міському кладовищі. У бійця залишилися неповнолітні син та донька.

На початок