У Слов'янській громаді відновлюють дистанційне навчання

У Слов'янській громаді відновлюють дистанційне навчання

У Слов'янській громаді відновлюють дистанційне навчання
https://pixabay.com/

У школах Слов'янської громади відновиться дистанційне навчання. Про це повідомляє Слов'янська військово цивільна адміністрація.

"З понеділка, 28 березня, у всіх школах Слов'янської громади поновлюється освітній процес у дистанційній формі. Розклад та порядок організації навчання визначається адміністрацією закладів", — йдеться у повідомленні.

Додали, що за неможливості навчатися учні можуть закінчити відповідний клас екстерном.

Учні 9 та 11 класів отримають документи про освіту після завершення навчання. Документи замовляються для всіх випускників незалежно від їх місця проживання в теперішній час.

Що відомо

  • Військові РФ продовжують насильно вивозити тисячі мешканців Маріуполя до Росії. Під незаконну депортацію вже потрапило 15 тисяч людей, кажуть в Маріупольскій міській раді. Та ще, містом їздить машина, з якої в гучномовець російські військові кричать, що Україна вже не приймає маріупольчан, тож треба виїжджати в Росію.
  • В Докучаєвську Росія зробила фільтраційний табір — там у українців забирають документи та розвозять в різні регіони РФ із забороною їх покидати протягом двох років.
  • У Слов'янську відкрили міст через Казенний Торець.
  • ООН порахували, що понад 200 тисяч людей в області не мають доступу до води.
  • Сьогодні на Донеччину привезли 237 тонн гуманітарної допомоги. Обласна військова адміністрація вже почала передавати її громадам.
  • За добу 103 людини евакуювали із Вугледара, Очеретиного, Новогродівки і Авдіївки. За місяць з Донеччини поїздами виїхали 92140 людей, каже Павло Кириленко, голова Донецької ОДА.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок