З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну з 4.00 24 лютого до 24.00 23 березня загинули 1035 цивільних українців, ще 1650 дістали поранення. Про це повідомляє Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ).
Серед загиблих 214 чоловіків, 160 жінок, 14 дівчаток, 28 хлопчиків і ще 571 дорослий та 48 дітей, стать яких не встановлена.
Серед поранених – 181 чоловік, 140 жінок, 28 дівчаток, 23 хлопчики і ще 1211 дорослих та 67 дітей, стать яких не встановлені.
Більшість людей загинули від зброї вибухової дії – важкої артилерії, реактивних систем залпового вогню, ракет та авіаударів.
Фактичні цифри значно вищі, оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бойові дії, затримується, а багато звітів все ще очікують підтвердження. Йдеться про Маріуполь і Волноваху (Донецька область), Ізюм (Харківська область), Сєвєродонецьк та Рубіжне (Луганська область), Тростянець (Сумська область), де є повідомлення про численні жертви серед мирного населення. Ці цифри додатково підтверджуються і не включені у статистику, повідомили в УВКПЛ.
Що відомо
- Внаслідок збройної агресії РФ в Україні загинуло 135 дітей станом на ранок 25 березня. Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора. Ще 184 дитини, за даними ювенальних прокурорів, отримали поранення.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну. Місяць війни у фото
Вторгнення Росії в Україну, день тридцятий. Онлайн
Я готовий піти на все, якщо моя хода буде з нашим народом — інтерв’ю Зеленського
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!