Внаслідок збройної агресії РФ в Україні загинуло 135 дітей станом на ранок 25 березня. Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.
Ще 184 дитини, за даними ювенальних прокурорів, отримали поранення.
Найбільше постраждало дітей у Київській — 64, Харківській — 44, Донецькій — 46, Чернігівській — 34, Миколаївський — 25, Запорізькій — 26, столиці — 16, Житомирській — 15, Херсонській — 15 та Сумській — 14 областях.
Як повідомили в ОГПУ, внаслідок боїв серед міста у Рубіжному Луганської області загинули двоє дітей. 24 березня через обстріл військовими РФ с. Новомихайлівка Мар'їнського району Донецької області отримали поранення двоє дітей 6 та 13 років. Також 24 березня у с. Обільне Мелітопольського району Запорізької області троє підлітків 13, 14 та 15 років підірвалися на міні. Їх госпіталізували до Мелітопольської лікарні. Один із них перебуває у реанімації у важкому стані.
Через щоденні бомбардування та обстріли пошкоджено 566 закладів освіти, 73 з яких зруйновано повністю. Пошкоджень та руйнувань зазнали більше 230 шкіл та 155 дитячих садочків. Найгірша ситуація у Донецькій, Харківській, Миколаївській, Сумській, Київській, Херсонській, Чернігівській та місті Київ. Крім того, постраждали від ворожого вогню понад 40 закладів для дітей, серед яких лікувальні, школи мистецтв, спортивні об’єкти, бібліотеки.
Ці дані не є остаточними, оскільки відсутня можливість огляду місць обстрілів в районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну. Місяць війни у фото
Вторгнення Росії в Україну, день тридцятий. Онлайн
Я готовий піти на все, якщо моя хода буде з нашим народом — інтерв’ю Зеленського
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!