На Херсонщині через російську військову агресію тимчасово не працюють два морських порти

На Херсонщині через російську військову агресію тимчасово не працюють два морських порти

На Херсонщині через російську військову агресію тимчасово не працюють два морських порти
Фото: Zruchno. Travel

Через російську військову агресію тимчасово не працюють морські порти у Херсоні та Скадовську. Також припинили свою роботу ще два українських порти - у Маріуполі та Бердянську.

Про це йдеться на сторінці Міністерства інфраструктури України у Facebook.

"Маріуполь, Бердянськ, Скадовськ, Херсон тимчасово не працюють. Вхід/вихід суден тимчасово неможливий. Миколаїв, Ольвія, Південний, Одеса, Чорноморськ частково здійснюють обробку наявного у причалів флоту та відвантаження залізницею та автотранспортом. Вхід/вихід суден тимчасово неможливий. Білгород-Дністровський не працює через відсутність в порту флоту та вантажів. Вхід/вихід суден тимчасово неможливий", - йдеться у повідомленні.

Шлюзова інфраструктура Дніпра на південь від міста Київ знаходиться в робочому стані, окрім Каховського шлюзу, який захоплений Росією.

Що відомо:

  • Понад двадцять днів російські війська на Херсонщині. Вони "господарюють" в населених пунктах, залякують місцевих жителів, проводять обшуки, мародерствують, викрадають людей.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають.
  • Прибічники окупантів намагаються дезінформувати жителів Херсонщини. Вони проводять мітинги, роздають "допомогу" з російського гумконвоя, створюють фейковий комітет з порятунку Херсона.
  • Наперекір усьому жителі Херсона і області щодня виходять на мирні акції протесту, щоб показати окупантам Херсонщина - це Україна.

Читайте також:

  • У Херсоні створять сайт для повідомлень про зникнення людей і факти мародерства, - міський голова
  • Російські військові не пропустили на Херсонщину фури з гуманітарним вантажем

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок