У Херсоні створять сайт для повідомлень про зникнення людей і факти мародерства, - міський голова

У Херсоні створять сайт для повідомлень про зникнення людей і факти мародерства, - міський голова

У Херсоні створять сайт для повідомлень про зникнення людей і факти мародерства, - міський голова

У Херсоні створять сайт для повідомлень про зникнення людей і факти мародерства.

Про це повідомив Херсонський міський голова Ігор Колихаєв на сторінці у Facebook.

"Місто – в окупації, гуманітарних коридорів не дають, але деякі підприємливі люди перепродають російську "гуманітарку" за високими цінами. Такий бізнес погано закінчиться. Більше сказати не можу. Найближчим часом ми розробимо єдиний сайт для повідомлень про викрадення людей і мародерство. Це потрібно, аби справедливість взяла гору", - йдеться у дописі.

Херсонський міський голова розповів про результати нарад, які відбулись у міськвиконкомі. За його словами, міська влада не зможе втримати ціни на ринках, єдиний шлях – економічний.

"Конкуренція породжує боротьбу з високими цінниками. Єдине, що може знизити ціни, так це те, що підприємці візьмуть себе в руки, відкриють склади з продукцією і почнуть торгівлю, збивши монополію спекулянтів", - сказав міський голова Херсона.

Також Ігор Колихаєв написав, що кожен на свій страх і ризик має вирішувати, чи виїжджати за межі міста. Домовленостей про безпеку з російськими блокпостами немає і не може бути.

Що відомо:

  • Понад двадцять днів російські війська на Херсонщині. Вони "господарюють" в населених пунктах, залякують місцевих жителів, проводять обшуки, мародерствують, викрадають людей.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають.
  • Прибічники окупантів намагаються дезінформувати жителів Херсонщини. Вони проводять мітинги, роздають "допомогу" з російського гумконвоя, створюють фейковий комітет з порятунку Херсона.
  • Наперекір усьому жителі Херсона і області щодня виходять на мирні акції протесту, щоб показати окупантам Херсонщина - це Україна.

Читайте також:

  • Російські військові не пропустили на Херсонщину фури з гуманітарним вантажем

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок