"Усі, хто зараз спекулює та збагачується на наших труднощах - вороги Херсона" - міський голова

"Усі, хто зараз спекулює та збагачується на наших труднощах - вороги Херсона" - міський голова

"Усі, хто зараз спекулює та збагачується на наших труднощах - вороги Херсона" - міський голова
Фото: Херсонська міька рада

Міський голова Херсона Ігор Колихаєв 21 березня провів нараду з головами районних рад та представниками виконавчої влади. Він дав завдання контролювати доставлення допомоги людям, які її найбільше потребують.

Про це він повідомив на сторінці Херсонської міської ради у Facebook.

"Нам доводиться зараз вирішувати не лише глобальні завдання щодо забезпечення міста найнеобхіднішим, але, виявляється, і вишукувати ворогів усередині міста серед своїх же містян! А я щиро вважаю, що всі, хто зараз спекулює, наживається та збагачується на наших труднощах, – вороги Херсона! Ми знаємо тих, хто виносив на продаж яйця, курей та молочку, яку депутати, волонтери та працівники міськвиконкому під кулями доставляли до міста, аби безплатно роздавати людям. Обіцяю: я так цього не залишу й не подарую. Кожен відповість за свої вчинки", – сказав міський голова.

Ігор Колихаєв також сказав, що за мародерство і наживу на соціально незахищених містянах, на винних очікує суворе покарання.

Що відомо:

  • Понад двадцять днів російські війська на Херсонщині. Вони "господарюють" в населених пунктах, залякують місцевих жителів, проводять обшуки, мародерствують, викрадають людей.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають.
  • Прибічники окупантів намагаються дезінформувати жителів Херсонщини. Вони проводять мітинги, роздають "допомогу" з російського гумконвоя, створюють фейковий комітет з порятунку Херсона.
  • Наперекір усьому жителі Херсона і області щодня виходять на мирні акції протесту, щоб показати окупантам Херсонщина - це Україна.

Читайте також:

  • У Херсоні створять сайт для повідомлень про зникнення людей і факти мародерства, - міський голова
  • Російські військові не пропустили на Херсонщину фури з гуманітарним вантажем

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок