Безкоштовні квартири надали переселенцям на час війни забудовники Тернополя

Безкоштовні квартири надали переселенцям на час війни забудовники Тернополя

Безкоштовні квартири надали переселенцям на час війни забудовники Тернополя
Суспільне Тернопіль

Безкоштовні квартири в новобудові для переселенців надали забудовники Тернополя на час війни. Про це розповіла рієлторка Марія Хомин.

За її словами, зараз у будинку проживають близько 60 людей. Це, здебільшого, пенсіонери та жінки з дітьми.

Рієлторка Марія Хомин
Рієлторка Марія Хомин. Суспільне Тернопіль

Десятирічна харків’янка Мирослава Ніконурова до Тернополя приїхала разом з батьками та сестрою.

“Нас прихистили. Є де спати. Дуже велике спасибі”, – каже дівчина.

Мати Мирослави – Катерина розповідає, що заселилися вони 27 лютого. У квартирі, де їх розмістили, живе ще дві сім’ї з дітьми.

“Ми приїхали великою компанією. Також сім’ї з дітьми. Ми їхали кортежем, щоб не загубитися. Нас зразу прийняли, годують дуже смачно. Що могли – те купили, щоб було на чому спати. Спали на матраці. Людям велике спасибі. Тернопіль дуже хороше місто. Люди дуже добрі”, – каже жінка.

Катерина Ніконурова – жителька Харкова
Катерина Ніконурова – жителька Харкова. Суспільне Тернопіль

В іншій квартирі – одеситка Тетяна Міюс. Розповідає, що коли розпочалося повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, поверталася додому з Івана-Франківська. Жінку прихистили в Тернополі.

Тетяна Міюс – жителька Одеси
Тетяна Міюс – жителька Одеси. Суспільне Тернопіль

“Мені дали простирадло, подушку, підодіяльник, одіяло. Молитовники є, молюся, читаю щоб уже закінчилася та війна, щоб було все тихо, мирно в нас на землі всім людям. Хочеться, щоб був мир на землі, бо це головне”, – розповідає Тетяна Міюс.

Тетяна Міюс – жителька Одеси
Тетяна Міюс – жителька Одеси. Суспільне Тернопіль

Люди з областей, де тривають обстріли, зможуть жити у цих квартирах до закінчення війни. Забудовники за житло грошей не беруть, каже рієлторка Марія Хомин.

Квартира для переселенців
Квартира для переселенців. Суспільне Тернопіль

“Безкоштовними будуть навіть комунальні платежі. Власниками цієї будівлі, напевно, одні з перших, хто зрозумів, що це біда. Що люди зараз вже почали все облаштовувати. Це була просто порожня квартира, де була лише вкладена плитка на землі і все. Я пропонувала забудовникам сфотографувати показники лічильників, бо у будинку електроопалення і користування цією послугою дорого обійдеться. Але мені відповіли, що не потрібно цього робити”, – каже рієлторка.

Безкоштовні квартири для переселенців
Безкоштовні квартири для переселенців. Суспільне Тернопіль

Марія Хомин каже, переселенців, які живуть у цьому будинку, ресторатори міста безкоштовно забезпечують обідами і вечерями.

Читайте також

На початок