Кропивичанин зайняв третє місце на конкурсі яхтової фотографії в Греції

Кропивичанин зайняв третє місце на конкурсі яхтової фотографії в Греції

Кропивичанин зайняв третє місце на конкурсі яхтової фотографії в Греції
Facebook Сергія Жолонка

Кропивничанин Сергій Жолонко посів третє місце у конкурсі яхтової фотографії в Греції. Участь у ньому брали конкурсанти з 36 країн світу. За словами чоловіка, повідомлення по результати конкурсу отримав 24 лютого, у день, коли в Україні почалася війна, і його мобілізували до Збройних Сил України.

Сергій Жолонко каже, світлину, яке перемогла у конкурсі, зробив торік у мирний час в Дніпровсько-Бузькому лимані поблизу Чорного моря. "Це надзвичайно гарна локація між містами Миколаїв та Херсон. Фото, на якому зображена яхта під назвою "Відьма", символізує панування людини над водяною стихією, її могутність та незламність, єднання з природою".

За третє місце кропивничанин отримав стедікам Пересувна система стабілізації знімальної камери для кіно — або відеозйомки в русі.DJI Osmo та 250 євро знижки на оренду будь-якої яхти у мережі "KIRIACOULIS".

"Стедікам – це спеціальна електронна ручка, куди вставляється мобільний телефон чи фотоапарат, така собі корисна річ для зйомок в русі. Щодо знижки на оренду яхти, то я вже запланував, що після перемоги України у війні поїду у Грецію і скористаюсь нею. Не знаю чи зробив би це за інших умов, але після того, що нині відбувається в моїй країні, я обов'язково це зроблю".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок