Ryanair не планує рейсів до літа

Ryanair не планує рейсів до літа

Ryanair не планує рейсів до літа
АР

Ірландський лоукостер Ryanair не розраховує на відновлення рейсів протягом квітня і травня через поширення коронавірусу.

"Ніхто не знає, скільки триватиме закриття кордонів через Covid. Досвід Китаю показує, що для стримання та зменшення розповсюдження потрібно три місяці. Ми не плануємо проводити рейси у квітні та травні, але ми, вочевидь, залежимо від рішень урядів, і в усіх випадках виконуватимемо їхні інструкції", - повідомили у пресслужбі компанії.

Водночас компанія запропонувала свої літаки урядам ЄС для рятувальних польотів.

"Оскільки європейські кордони стають перевантаженими або закритими, вкрай важливо, щоб Ryanair відігравала свою роль у підтримці руху життєво важливих ліків і продовольства" - заявив головний виконавчий директор авіакомпанії Майкл О'Лірі.

Перевізник повідомив, що усі, чиї рейси були скасовані, протягом наступного тижня отримають інформацію про подальші дії. У пресслужбі зазначили, що компанія була змушена скоротити кількість офісних працівників та закликали "бути терплячими".

Що відомо

  • Станом на ранок 24 березня в Україні зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, що на 11 осіб більше, ніж було 23 березня.
  • З 12 березня до 3 квітня щонайменше в Україні запроваджено карантин. Україна закрила кордони для іноземних громадян та пункти пропуску для пасажирського сполучення на два тижні через глобальне поширення коронавірусу.
  • Разом з тим, Міністрество закордонних справ разом з Міністерством інфраструктури організували евакуацію десятків тисяч українців з інших країн. Їх доставляють в Україну спеціаліними авіарейсами та спецпоїздами.
  • Громадяни, які прибувають в Україну, підписують документ про самоізоляцію.

На початок