ЗСУ замінували прилеглі території Криворізького району Дніпропетровщини

ЗСУ замінували прилеглі території Криворізького району Дніпропетровщини

ЗСУ замінували прилеглі території Криворізького району Дніпропетровщини
Мінреінтеграції

З метою недопущення окупаційних військ на територію Дніпропетровської області, Криворізького району та на ближні підступи до Кривого Рогу ЗСУ провели мінування прилеглих територій. Про це повідомили у теробороні Кривого Рогу.

З метою безпеки жителям забороняється пересуватися транспортом будь-якими територіями району (у тому числі, полями, посадками, балками, тощо) та польовими дорогами, за винятком основних доріг загального користування між населеними пунктами. За межами населених пунктів поза дорогами загального користування переміщуватися заборонено.

Не можна виводити сільгосптехніку на поля, а також ремонтну техніку підприємств будь-яких форм власності без попереднього погодження з головами ОТГ. Дозвіл головам ОТГ видаватиме командування військових.

Також заборонили перегін худоби та вигул тварин за межами населених пунктів без погодження з головами ОТГ, збирання та заготівлю дров і будь-які інші види робіт за межами населених пунктів та доріг загального користування.

У командуванні тероборони попереджають: мінні загородження не завжди маркуються та не завжди позначаються попереджувальними знаками.

«Задля вашої безпеки дотримання зазначених правил є обов'язковим! Пересувайтеся як автомобілями, так і пішки, виключно дорогами загального користування між населеними пунктами! Після закінчення війни розмінування буде проведено фахівцями Збройних Сил та території будуть знову безпечними для пересування», – повідомила представниця бригади тероборони Кривого Рогу Алла Нікіцка.

Читайте також

- В бою за Україну загинув прохідник "Криворізького залізорудного комбінату"

- На Дніпропетровщині відкрили справу через російські крилаті ракети, які перехопила українська ППО

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок