Яка ситуація в Лиманській громаді 18 березня

Яка ситуація в Лиманській громаді 18 березня

Яка ситуація в Лиманській громаді 18 березня
Фото: Суспільне

На території Лиманської громади перебуває 105 евакуйованих осіб, які постраждали внаслідок бойових дій з різних населених пунктів регіону й розміщуються для тимчасового проживання в приміщеннях Лиманського професійно-технічного училища, Лиманській спеціальній школі № 34 Донецької обласної ради та в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей м. Лиман. Про це повідомила Лиманська міська рада.

За інформацією міськради, в Лимані важлива інфраструктура громади, комунальні підприємства, заклади охорони здоров'я, аптеки, банки працюють у штатному режимі, а в магазинах є продукти.

"Станом на 18.03.2022 року прийнято 1210 евакуйованих осіб, які перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії. Прийнято 24 заяв – анкет від переміщених осіб з районів активних бойових дій. Спеціалістами управління надаються консультації з різних питань державних соціальних допомог та інших питань при особистому прийомі та за телефоном (06261) 4-16-99", — йдеться в повідомленні.

Лиманська міська рада додала, що в громаду постійно надходить гуманітарна допомога з різних міст України та від різних гуманітарних фондів, й видається в ЦКД м. Лиман, за адресою вул. Незалежності, 17 та у мікрорайоні “Південний” ФСК “Локомотив” за адресою вул. Гасієва, 23а з 09.00 до 15.00.

Міськрада зазначила, що для отримання гуманітарної допомоги всім евакуйованим особам, які постраждали в наслідок бойових дій з різних населених пунктів України та прибули до Лиманської міської територіальної громади, потрібно офіційно зареєструватися в Управлінні соціального захисту населення Лиманської міської ради, яке розташоване за адресою м. Лиман, вул. Лесі Українки, 20а.

Також Лиманська міська рада повідомила, що наразі потяги до Львова та інших міст Західної України з Лимана скасовані, проте можна скористатися електропотягами приміського сполучення Лиман — Слов’янськ, які відправляються за розкладом з міста Лиман о 8.15 та 15.30, але можливі зміни розкладу, а зі Слов’янська є потяги до м. Лозової, звідки й відбуваються відправлення потягів до міст Західної України. "Більш детальну інформацію щодо часу відправлення електропотягів можна дізнатися за телефоном (06261) 6- 24-15", — зазначила міська рада.

Читайте також

  • До Сєвєродонецька та Лисичанська прибув гуманітарний вантаж
  • Азовсталь у Маріуполі повністю розбомблена — заступник мера Сергій Орлов
  • У Донецькій області від початку повномасштабного вторгнення українські військові вимушені були залишити деякі населені пункти, але вони закріпилися на нових рубежах і контратакують армію РФ. Ситуація залишається складною
  • 16 березня, у Маріуполі російські війська завдали удар не тільки по Драмтеатру, а ще по басейну “Нептун”, де були вагітні та діти. Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко
  • Яка ситуація на лінії фронту у Донецькій області

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок