З Маріуполя за два дні виїхало понад 30 тисяч людей

З Маріуполя за два дні виїхало понад 30 тисяч людей

З Маріуполя за два дні виїхало понад 30 тисяч людей
Фото: Міська рада Маріуполя

Маріуполь знаходиться в блокаді вже 16 діб, люди продовжують ховатися у сховищах і підвалах від безперервного обстрілу з боку російських окупаційних військ. Росіяни продовжують блокувати зелений коридор, але люди мають змогу виїхати з міста на легкових авто. Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

"За останні дві доби маріупольці почали виїжджати на особистому транспорті з міста у бік Бердянська та потім на Запоріжжя. Загалом близько 6500 легкових машин вирвалися з облогового Маріуполя", - йдеться у повідомленні.

Частина людей вже дісталася Запоріжжя, де вони отримали необхідну першу допомогу в центрах підтримки. Всього з Маріуполя виїхало на власному транспорті близько 30 тисяч людей.

Що відомо

  • Бомбосховище драматичного театру у Маріуполі витримало бомбардування російських окупаційних військ.
  • З двох сторін Драматичного театру в центрі Маріуполя, знищеного російською авіацією у середу, 16 березня, великими літерами, які видно з неба, фарбою на асфальті було написано “Діти”. Про це свідчать супутникові знімки від Maxar Technologies за понеділок, 14 березня.
  • 16 березня, у Маріуполі російські війська завдали удар не тільки по Драмтеатру, а ще по басейну “Нептун”, де були вагітні та діти. Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.
  • Російські війська обстріляли пологовий будинок у Маріуполі
  • У результаті обстрілу лікарні у Маріуполі загинули троє людей, 17 отримали поранення
  • У Маріуполі російські війська обстріляли будівлю рятувальної служби.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок