NFT-художник Beeple створює роботи на підтримку України

NFT-художник Beeple створює роботи на підтримку України

NFT-художник Beeple створює роботи на підтримку України
Instagram: beeple_crap

Американський цифровий художник Майк Вінкельман, відомий як Beeple, створює NFT-картини на підтримку України та викладає результати в своєму Instagram-акаунті.

У березні 2021 року аукціонний будинок Christie's продав роботу "Everydays: The First 5000 Days" (Кожен день: перші 5000 днів) Beeple за $69,3 мільйона. З цього і почалася NFT-лихоманка, яка триває досі.

Вінкельман часто зображує антиутопічне майбутнє і використовує впізнавані образи популярної культури або політики для актуальної сатири.

Першу картину на українську тематику з підписом "WAR" ("Війна") Beeple виклав 22 лютого, напередодні вторгнення Росії на територію України.

Вже 25 лютого митець виклав наступне зображення, з прапором України на тлі зруйнованого міста і підписом "Stand With Ukraine".

Пізніше в його акаунті з'явилися роботи "FUCK PUTIN", "DROWNING", "STILL STANDING".

Остання на цей час робота Beeple ("CHILD" – дитина) від 15 березня зображує гігантське немовля з головою Путіна та закривавленими руками, перед яким рапортують військові.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура