Чотирьох бійців Кіровоградщини нагородили посмертно орденом "За мужність"

Чотирьох бійців Кіровоградщини нагородили посмертно орденом "За мужність"

Чотирьох бійців Кіровоградщини нагородили посмертно орденом "За мужність"
firstregion.com.ua

Президент України Володимир Зеленський нагородив посмертно орденом "За мужність" ІІІ ступеня чотирьох бійців з Кіровоградської області.

  • Молодшого сержанта Сергія Браниша з Новоукраїнської громади
  • Старшого солдата Сергія Заболотнєва з Соколівської громади
  • Старших солдатів, студентів Центральноукраїнського педагогічного університету Олександра Кіншу та Івана Гушана

Що відомо

Сергій Браниш народився в селі Фурманівка Новоукраїнського району 20 липня 1991 року. У чоловіка залишилися дружина, дворічний син, мати та батько. Поховали бійця 7 березня у селі Криничне Устинівської громади.

Сергій Заболотнєв народився у Диминому Соколівської громади 25 жовтня 1993 року. Поховали 28-річного бійця 7 березня у рідному селі. У чоловіка залишились дружина, 9-річна донька, батьки і брат. За яких обставин і де загинув військовий наразі невідомо.

Олександр Кінша та Іван Гушан загинули у боях за Київ. Обидва народилися в селі В‘юнки Новоукраїнського району. Були учасниками Антитерористичної операції.

Олександр Кінша народився 6 травня 1998 року. Без сина, чоловіка та батька залишилася родина: матір, дружина та донька. Останні роки жив у Кропивницькому. Його поховали на Рівнянському кладовищі обласного центру.

Іван Гушан народився 26 березня 1997 року. Без сина залишилася матір, без батька та чоловіка – дружина та двоє дітей 2018 та 2021 року народження. Поховали бійця у селі В‘юнки.

Читайте також

На початок