Президент України посмертно нагородив полковника, сержанта та солдата з Кіровоградщини

Президент України посмертно нагородив полковника, сержанта та солдата з Кіровоградщини

Оновлено
Президент України посмертно нагородив полковника, сержанта та солдата з Кіровоградщини

Президент України Володимир Зеленський нагородив посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня полковника Сергія Бабчука з Гайворонської громади Кіровоградської області, Олексія Коцюрбу з Первозванівської громади та старшого солдата Івана Дєдушкова з Дмитрівської громади орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Полковник Сергій Бабчук народився 28 листопада 1971 року в Біляївці Одеської області в сім’ї військовослужбовців, розповів голова громади Гайворона Роман Волуйко. В 1979 році родина переїхала в Гайворон, де Сергій Бабчук закінчив школу та вступив до Свердловського вищого танково-артилерійського училища, яке закінчив у серпні 1992 року. З вересня 1992 року по липень 1999-го проходив службу в 72 мобільній бригаді імені Чорних Запоріжців в місті Біла Церква на посаді заступника командувача роти-батальйону з виховної роботи. З вересня 1999 року по липень 2001 року – слухач Київської військової академії Сухопутних військ України.

Президент України посмертно нагородив полковника та сержанта з Кіровоградщини
Гайворонська міська рада

З серпня 2001 року по грудень 2005 проходив службу в місті Івано-Франківськ на посаді заступника командира батальйону з виховної роботи. З лютого по жовтень 2005 року був у складі миротворчого контингенту в Республіці Ірак. З грудня 2005 року продовжував проходити службу в різних військових частинах (в зв’язку з реорганізацією ЗСУ в ті часи) – Тернопіль, Дрогобич, Мукачево. В 2013 році звільнився з лав ЗСУ за вислугою літ. В 2017 знову підписав контракт із ЗСУ і вступив до її лав. Проходив службу в військових частинах на Сході нашої країни, учасник АТО всі ці роки. 51-річний Сергій Бабчук загинув у лютому 2022 року. У нього залишилися син та донька, батьки і сестра.

Олексій Коцюрба народився у селі Степове Кропивницького району 1978 року. Пішов добровольцем на Схід у 2014 році, розповіла староста села Людмила Григор. "Людина вихована, комунікабельна, не був байдужим до подій початку війни, і зараз пішов. Мама його була вчителем історії, директором школи. Донька залишилась 13 років, теж дівчинка розумна, цікавиться всім, навчається добре".

Загинув Олексій Коцюрба 5 березня 2022 року.

5 березня 2022 року внаслідок нападу Росії на Україну в Луганській області загинув 36-річний Іван Дєдушков із Дмитрівки Кропивницького району. У нього залишились батьки, дружина і двоє неповнолітніх дітей.

Що відомо

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок