П'ять міжнародних систем скасували оплату за переказ грошей в Україну

П'ять міжнародних систем скасували оплату за переказ грошей в Україну

П'ять міжнародних систем скасували оплату за переказ грошей в Україну
Суспільне

Міжнародні системи Western Union, MoneyGram, Ria Money Transfer, INTEL EXPRESS та TransferGo скасували плату за перекази грошей в Україну, повідомили на сайті НБУ.

Компанія Ria активувала свою глобальну мережу збору пожертв для організації Save the Children, що допомагає українським дітям, які постраждали від війни в Україні та їхнім сім'ям.

Також через міжнародну систему переказу грошей INTEL EXPRESS можна зробити миттєві та безкоштовні перекази на спецрахунки для збору коштів для підтримки української армії та гуманітарної допомоги українцям.

Глобальна платіжна мережа Euronet, яка має розгалужену систему банкоматів у світі, скасувала плату за свої послуги для громадян України.

Крім того, польська система миттєвих платежів Blik створила спеціальну сторінку для збору грошей для допомоги ЗСУ.

Що відомо

  • Станом на 5 березня з України виїхали понад 1,3 мільйона біженців — ООН. 7 березня Польща заявила, що її кордон перетнули понад 1 млн біженців з України.
  • У період із 24 лютого по 8 березня через збройну агресію Росії проти України загинули щонайменше 516 мирних жителів. 908 цивільних отримали поранення.
  • 24 лютого російські війська вторглися на територію України, обстрілюють та руйнують ключові об'єкти інфраструктури, житлові райони українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет. Є жертви серед цивільного населення.
  • 24 лютого в Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Читайте також

Війна Росії проти України. День п'ятнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини
На початок