Гуманітарний вантаж прямує до Маріуполя — мер

Гуманітарний вантаж прямує до Маріуполя — мер

Гуманітарний вантаж прямує до Маріуполя — мер
Гуманітарна допомога для Маріуполя, скрін: міськарада

Попри спроби російських окупантів зірвати доставку гуманітарного вантажу до Маріуполя, караван машин продовжує рух уперед. Про це повідомив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

За його словами, протягом останніх шести днів окупаційні війська Росії всіма силами блокують доставку гуманітарного вантажу з Запоріжжя до Маріуполя, де допомоги гостро потребує понад 400 тисяч людей. Колона машин з продовольством та медикаментами неодноразово стикалася з перешкодами, проте продовжує рух у Маріуполь

"Шість днів Росія говорить про якесь припинення вогню. Шість днів окупанти нібито обіцяють зелений коридор. І шість днів, як вони порушують всі свої зобов'язання. Варто лише розпочати рух каравану, як з боку окупантів, замість "тиші", розпочинаються активні бойові дії", – розповів мер Маріуполя Вадим Бойченко.

За словами міського голови, кожен на своєму рівні робить все, щоби допомога прийшла до маріупольців.

Що відомо

  • Окупанти 8 березня розпочали атаку в напрямку гуманітарного коридору для евакуації жителів Маріуполя
  • 8 березня гуманітарний конвой, який їхав до Маріуполя, годину тому зник з радарів. Наразі його знайшли. Конвой потрапив під прицільний обстріл російських окупантів з Градів. Всі живі – вантаж цілий. Зараз вантаж рухається на безпечну стоянку. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок