57% вважають, що Україна зможе перемогти у війні з Росією вже у найближчі тижні — опитування

57% вважають, що Україна зможе перемогти у війні з Росією вже у найближчі тижні — опитування

57% вважають, що Україна зможе перемогти у війні з Росією вже у найближчі тижні — опитування
. UGC

57% українців вважають, що Україна зможе перемогти у війні з Росією у найближчі тижні. Ще 18% вважають, що війна триватиме кілька місяців, 9% думають, що війна закінчиться за півроку-рік чи більше. Тих, хто взагалі не вірить в перемогу, практично немає.

Про це йдеться в опитуванні соціологічної групи "Рейтинг".

91% опитаних, думаючи про ситуацію в Україні, відчувають надію. 6% відчувають безвихідь. У всіх регіонах спостерігається максимальний рівень відчуття надії.

Також понад 80% відповіли, що якимось чином допомагають у захисті Україні: допомагають як волонтери або фінансово.

Найбільш оптимістично налаштовані жителі західного регіону, але і в інших областях більшість вірить, що війна триватиме недовго.

Опитування проводили шляхом телефонних інтерв'ю на території всієї України, окрім тимчасово окупованих територій впродовж 8-9 березня. Загалом опитали 1200 людей різного віку, типу поселення, статі.

Що відомо

  • Близько 74% опитаних американців вважають, що США та НАТО повинні закрити небо над Україною, аби захистити її від авіаударів з боку Росії. Про це свідчить опитування Reuters.
  • Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що російські війська знизили інтенсивність бойових дій через втрати в особовому складі та техніці.
  • 25 лютого США офіційно оголосили про запровадження санкцій проти президента Росії Володимира Путіна через російське вторгнення в Україну. Окрім США, санкції проти Путіна і Лаврова запровадили Велика Британія і Європейський Союз. Про аналогічні обмеження вже оголосила Канада.
  • У період із 24 лютого по 8 березня через збройну агресію Росії проти України загинули щонайменше 516 мирних жителів. 908 цивільних отримали поранення.
  • Головний прокурор Міжнародного кримінального суду у Гаазі Карім Хан оголосив про початок розслідування військових злочинів Росії, скоєних проти України.
  • 24 лютого російські війська вторглися на територію України, обстрілюють та руйнують ключові об'єкти інфраструктури, житлові райони українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет. Є жертви серед цивільного населення.
  • 24 лютого в Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Читайте також

Війна Росії проти України. День п'ятнадцятий. Онлайн

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним

Війна — усі останні новини
На початок