На всій території Київської області запровадили комендантську годину. Вона розпочинається о 20-й годині 9 березня й триватиме до 7 ранку 10 березня.
Про це повідомила пресслужба Київської військової обласної адміністрації.
"На території громад Київщини йдуть тяжкі бої. Прошу з розумінням поставитися до комендантського часу. Такі заходи необхідні, в першу чергу, задля безпеки мешканців регіону", – пояснив очільник КОВА Олексій Кулеба.
Зазначається, що під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток і посвідчень особи. Порушників може зупинити комендантський патруль, який має право перевірити документи і з’ясувати, з якої причини людина порушила наказ.
Також столична влада просить киян дотримуватися світломаскувального режиму у темну добу – зашторювати вікна, вимикати вуличне освітлення та, за можливості, – приглушати освітлення всередині будинків.
Війна — усі останні новини
Що відомо
- 9 березня на Київщині розпочалася евакуація цивільного населення, зокрема з Бучі, Бородянки та Ворзеля.
- В Офісі президента України оприлюднили перелік міст, які потребують гуманітарних коридорів. Населені пункти розташовані у восьми областях.
- 9 березня — рівно два тижні Україна чинить опір російській агресії. Російські військові зосередили свої сили на оточенні Києва, Харкова, Чернігова, Сум, Маріуполя та Миколаєва. Окупанти зазнають втрат в особовому складі, втрачають техніку та озброєння, але розвідники США вважають, що це не зупинить Путина від другої хвилі ескалації.
Читайте також
Вторгнення Росії. День чотирнадцятий. Онлайн
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
Путін вчинив як воєнний злочинець". Інтерв'ю з доктором юридичних наук Савчиним
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!