Як іноземцям доєднатися до оборони України. Пояснює Офіс президента

Як іноземцям доєднатися до оборони України. Пояснює Офіс президента

Як іноземцям доєднатися до оборони України. Пояснює Офіс президента
Фото: УНІАН

5 березня в Україні запустився сайт fightforua.org, який містить необхідну інформацію для іноземців, які хочуть приєднатися до Інтернаціонального легіону оборони України, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Іноземці, які хочуть допомогти Україні, зможуть знайти на сайті fightforua.org детальну покрокову інструкцію, як приєднатися до справедливої боротьби з агресором.

Зокрема, щоб вступити до лав Інтернаціонального легіону оборони України, необхідно звернутися до посольства України у своїй державі з відповідним наміром та уточнити, які документи та одяг (обладнання) потрібні або рекомендовані.

Потім необхідно пройти співбесіду в посольстві з аташе з питань оборони та оформити візу з консулом. Далі подається заявка на призов до Збройних Сил України на добровільну військову службу за контрактом. Після цього легіонер отримає інструкцію щодо подорожі Україною, необхідні документи та обладнання. Якщо є, можна взяти із собою військовий комплект, наприклад, одяг або його елементи, спорядження, шолом, бронежилети тощо.

Читайте також: Вторгнення Росії в України — останні новини

За необхідності представники посольств та консульств України нададуть допомогу в дорозі. Прибувши на збірний пункт в Україні, легіонер підписує контракт і приєднується до Інтернаціонального легіону оборони. Після цього він готовий вступити в битву з окупантами разом із бійцями з усього світу та українськими воїнами.

Що відомо

  • Чехія скасує кримінальну відповідальність за найманство для добровольців, які планують взяти участь у захисті України від російської агресії.
  • 27 лютого президент Володимир Зеленський закликав іноземних громадян долучатися до опору російським військам в Україні. З іноземців, які виявлять бажання долучитися, буде створено окремий Інтернаціональний легіон територіальної оборони. А наступного дня Зеленський запровадив тимчасовий безвізовий режим для іноземців-добровольців.
  • 28 лютого у Міноборони повідомили, що вступити до Інтернаціонального легіону територіальної оборони України зголосилися кілька тисяч іноземних громадян.
  • 70 японців, серед яких 50 колишніх членів сил самооборони Японії та два ветерани Французького іноземного легіону, подали заявки на приєднання до українського Інтернаціонального легіону тероборони.

Читайте також

Біженці на кордоні з Польщею: 20-кілометрові затори та польові кухні

"Залізна завіса вже опустилася". Які компанії йдуть з Росії через її напад на Україну

Що робити цивільним під час обстрілів — поради Міноборони, СБУ, ДСНС

Перелік офіційних державних каналів для отримання оперативної інформації

Укриття в Україні: де шукати. Інтерактивні карти та пункти надання допомоги

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок