70 японців, серед яких 50 колишніх членів сил самооборони Японії та два ветерани Французького іноземного легіону, подали заявки на приєднання до українського інтернаціонального легіону тероборони.
Як повідомив прессекретар посольства України в Токіо, він отримував дзвінки від людей, які "бажали воювати за Україну", однак детальної інформації дипломат не надав, передає Reuters.
Як зазначили в українській дипустанові, всі кандидати іноземного батальйону повинні мати досвід роботи в Силах самооборони Японії або пройти спеціалізоване навчання.
Також українське посольство в Японії повідомило, що шукає волонтерів із медичним, IT, комунікаційним або пожежним досвідом.
Що відомо
- 27 лютого президент Володимир Зеленський закликав іноземних громадян долучатися до опору російським військам в Україні. З іноземців, які виявлять бажання долучитися, буде створено окремий Інтернаціональний легіон територіальної оборони.
- 2 березня 2022 року закрили судноплавство у північно-західному районі Чорного моря.
- Станом на 2 березня російська армія з початку вторгнення в Україну втратила приблизно 5840 військових, 211 танків та 30 літаків.
- За оцінкою Генерального штабу, протягом 24-28 лютого втрати живої сили серед військових підрозділів Росії внаслідок бойових зіткнень зі Збройними силами України перевищили втрати за всю Першу чеченську війну 1994-1995 років.
- Внаслідок авіаудару 1 березня по будинку в Харкові загинуло вісім людей. Шестеро травмувались, ще 38 — врятували. Рятувальники продовжують шукати людей під завалами.
- 1 березня селище Бородянка на Київщині піддалось ракетному удару. Російські військові з літаків потрапляють в будинки, загорілась нафтобаза.
Читайте також
Вторгнення Росії в Україну. День сьомий. Онлайн
Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас