Російський велогонщик Сіваков виступатиме під іншим прапором через вторгнення РФ в Україну

Російський велогонщик Сіваков виступатиме під іншим прапором через вторгнення РФ в Україну

Російський велогонщик Сіваков виступатиме під іншим прапором через вторгнення РФ в Україну
INEOS Grenadiers

Спортсмен на міжнародних змаганнях виступатиме під іншим прапором.

Російський велогонщик Павєл Сіваков, який виступає за команду INEOS Grenadiers, виступатиме під іншим прапором. Про це повідомив сам спортсмен у коментарі офіційному сайті команди.

24-річний Сіваков виступає у професійному велоспорті упродовж чотирьох років. Велогонщик народився в Італії, але ще у 2017 році отримав французьке громадянство, маючи при цьому і російське, під яким виступав на міжнародних змаганнях, зокрема на багатоденках Тур де Франс, Вуельта та Джиро д'Італія.

Тепер ж Сіваков буде виступати на міжнародних змаганнях під французькою ліцензією. Коментуючи своє рішення, він зазначив, що причина полягає саме у війні, яка проходить на території України.

"Я виріс в Італії, переїхав до Франції, коли мені був один рік. Франція - місце, де я зріс та отримав освіту, де закохався у велоспорт, що привело мене у велогонки. Це наче мій дім. Я давно хотів стати громадянином Франції і звернувся із запитом у UCI. Але, враховуючи те, що відбувається зараз в Україні, хотів пришвидшити процес", - зазначив гонщик.

При цьому ще рік тому Сіваков зазначав, що питання зміни громадянства у нього стояло і раніше. Проте для нього було без різниці, під прапором якої країни виступати на турнірах.

Як міжнародна спільнота реагує на повномасштабне вторгнення РФ в Україну

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо