Словаччина готова допомогти зберегти культурні цінності України

Словаччина готова допомогти зберегти культурні цінності України

Словаччина готова допомогти зберегти культурні цінності України

Міністерка культури Словаччини Наталія Міланова надає Україні можливість безпечного зберігання культурних цінностей. Про це відомство повідомило на своїй офіційній сторінці Facebook.

Як повідомляється, на вихідних Міністерство культури Словацької Республіки зв'язалося з послом України у Словаччині Юрієм Мушком та керівництвом Міжнародної асоціації музеїв ICOM Ukraine.

"Ми повідомили їм, що готові логістично організувати передачу та тимчасове безпечне зберігання предметів, що становлять культурну цінність, на необхідний проміжок часу на території Словаччини", – пишуть на сторінці відомства.

"Словацькі музеї та галереї можуть надати свої сховища для тимчасового зберігання предметів мистецтва, картин та колекцій з України. Для нас буде честю допомогти їм усім, чим ми можемо", – сказала міністерка культури Наталія Міланова.

Читайте також

Підписуйтесь на розсилку Суспільного головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад