На Волині та у Луцьку додаткового виділили гроші на оборону

На Волині та у Луцьку додаткового виділили гроші на оборону

Оновлено
На Волині та у Луцьку додаткового виділили гроші на оборону
Фото: Волинська обалсна рада

1 березня у Луцьку та на Волині відбулися сесії, на яких додатково виділили гроші на потреби Волині у воєнний час. Відповідні рішення ухвалили на позачергових сесіях міської та обласної рад.

З бюджету області для потреб військових в умовах воєнного стану спрямували 22, 5 мільйонів гривень

Відповідне рішення депутати ухвалили на позачерговій сесії обласної ради.

Пленарне засідання тривало у режимі ZOOM-конференції.

17,5 мільйонів гривень виділять на фінансування програми матеріально-технічного забезпечення військових частин, підрозділів правоохоронців, територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізаційної підготовки та мобілізації в області.

Гроші також використовуватимуться для посилення антидиверсійної боротьби.

Також майже три мільйони гривень спрямують на реалізацію Комплексної регіональної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

Обранці громади виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання загиблих в українсько-російській війні.

Депутати Луцької міської ради виділили десять мільйонів гривень на закупівлю продуктів

Відповідне рішення депутати ухвалили на позачерговій сесії обласної ради.

Ці гроші спрямують на створення стратегічного запасу на випадок виникнення гострої гуманітарної кризи.

Разом з тим, депутати внесли зміни до Програми розвитку цивільного захисту Луцької міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

На Волині та у Луцьку додаткового виділили гроші на оборону
Суспільне Волинь

Крім того, з міського бюджету спрямували субвенцію на придбання та встановлення територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення. Роботи з її встановлення завершаться незабаром.

Що відомо

  • 16 липня Верховна рада ухвалила проєкти законів № 5557 Про основи національного спротиву та № 5558 щодо збільшення чисельності Збройних сил України.
  • На Волині з першого січня почали формувати та набирати штати працівників для укомплектування п'яти батальйонів територіальної оборони та управління бригади. Батальйони розмістять у Володимир-Волинському, Камінь-Каширському та Луцькому районах, а також у місті Ковель.
  • Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомило, що до територіальної оборони у першу чергу набиратимуть громадяни з досвідом військової служби.
  • Для фінансування всіх підрозділів територіальної оборони з обласного бюджету Волині виділили 2 мільйони 660 тисяч гривень. Рішення ухвалили під час позачергової сесії обласної ради 16 лютого.

Вибір редакції

На початок