"Бандера-смузі" зробили у достатній кількості". Садовий про оборону Львова

"Бандера-смузі" зробили у достатній кількості". Садовий про оборону Львова

"Бандера-смузі" зробили у достатній кількості". Садовий про оборону Львова

У Львові формуються черги у військкомати, щоб записатися у батальйони територіальної оборони. Міський голова Андрій Садовий в ефірі телеканалу "Рада" розповів, як жителі самоорганізовуються, щоб захистити місто та Україну від російських окупантів.

"Стоять черги у військкомат, формуються батальйони тероборони. Ми також постійно відправляємо наших хлопців на передову. Сама охорона міста — блокпост, патрулювання", — розповідає Андрій Садовий.

Міський голова каже, що насамперед львів'яни зосередилися на допомозі бійцям на передовій. Щодо захисту міста — "Бандера-смузі" зробили у достатній кількості".

"І важливий чинник — це координація всієї гуманітарної допомоги, яка йде переважно через західний кордон. Люди телефонують з усього світу. Ми відправляємо і продукти на Київ. Фактично — це такий вулик. І вражає, що українці — вони в генетичному коді мають це вміння самоорганізовуватися Я гордий за наших воїнів, за львів'ян. Усі працюють 24 години на добу", — розповідає Андрій Садовий.

З його слів, до переговорів з агресором потрібно готуватися, виходячи з того, що Росія була, є і буде нашим сусідом. Однак вона "була, є і буде джерелом загрози для існування нашої країни".

"Коли ти володієш цією інформацією — повинен виходити й вибудовувати переговорний процес. Вони не зникнуть з карти світу, хочеш ти цього чи ні. Тому вміння вести переговори — це велике мистецтво. Звичайно, Росія має забрати всі свої війська. Ми повинні переосмислити все наше життя. Нещодавно мав розмову із послом Фінляндії. Невелика країна — 5 млн населення. Так в них — 150 тис. армія і ще 150 тис. готові доєднатися", — додає Андрій Садовий.

Читайте також

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок