Поблизу Мелітополя тривають бої — голова Запорізької ОДА

Поблизу Мелітополя тривають бої — голова Запорізької ОДА

Поблизу Мелітополя тривають бої — голова Запорізької ОДА

Місто Мелітополь, що в Запорізькій області перебуває в оточенні. Поряд з містом йдуть бої.

Про це повідомив голова Запорізької військової адміністрації Олександр Старух станом на 22:00.

"Мелітополь перебуває в оточенні. Спочатку, як ви знаєте, зайшли російські війська, а потім вони були відбиті українськими частинами. На цей час напівоточення російських військ відбувається. Поруч з містом ідуть бої".

За словами Старуха, безпосередньо у місто зайшли невеличкі групи російських агресорів, які намагаються пооб'єктно захоплювати критичну інфраструктуру міста.

Щодо основної колони російських окупантів, то вона обійшла Мелітополь з півдня і на пів дорозі до Бердянська стоїть полі.

"На щастя окупаційні війська не досягли Бердянська і навіть Приморська. Там українська влада. Щодо Енергодару там оголошені сирени, безпосередньо була загроза удару по місту", — сказав Олександр Старух.

Що відомо

  • Зранку 25 лютого у Мелітополі Запорізької області російські окупанти відкрили вогонь по будівлі СБУ. Колона військової техніки заїхала з північного в'їзду до Мелітополя. Станом на 10 ранку 25 лютого склалася неоднозначна ситуація — на околицях присутні російські військові, які прийшли Криму, але іншу частину утримують українські військові. Про це повідомив під час брифінгу Радник голови Офісу президента Олексій Арестович.
  • Через відключення електропостачання у Мелітополі пів доби не було світла, води та опалення. Це пов'язано з тим, що під час обстрілу була уражена 330 підстанція, одна з основних у місті, що призвело до знеструмлення всього міста.

Читайте також: Вторгнення в Україну: ситуація в Запорізькій області

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок