У Франківську про небезпеку можуть сповіщати церковні дзвони та гучномовці спецслужб

У Франківську про небезпеку можуть сповіщати церковні дзвони та гучномовці спецслужб

У Франківську про небезпеку можуть сповіщати церковні дзвони та гучномовці спецслужб
Фото: Pixabay

У разі несправності системи оповіщення в Івано-Франківську битимуть у церковні дзвони. Про це на брифінгу розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківського міськвиконкому Ігор Влізло.

З його слів, система оповіщення має приблизно 60 років та потребує оновлення.

Також жителі Івано-Франківська повідомляли Суспільному з різних мікрорайонів, що не чули сигналу тривоги приблизно о 17:50 25 лютого.

"Ми знаємо про цю проблему. Зокрема, у приміщенні радіозаводу у мікрорайоні Пасічна є сирена, яка до бойових дій працювала і зараз інколи дає перебої. Ми працюємо над розв'язанням цього питання. Але якби хтось увімкнув радіоприймач, то дізнався б всю необхідну інформацію. Також зараз домовляємося зі священниками, щоб, якщо не працюватиме сирена, вони били у церковні дзвони за давньою традицією. Повідомлятимуть, що щось сталося", — каже Ігор Влізло.

З його слів, також є план дій у разі ліквідації передавальної станції. Тоді по місту курсуватимуть автомобілі газової служби та Держслужби з надзвичайних ситуацій, які через гучномовці повідомлятимуть жителям інформацію про те, що робити.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок