Франківців просять приносити речі у простір "Вдома" для облаштування нічлігу для переселенців

Франківців просять приносити речі у простір "Вдома" для облаштування нічлігу для переселенців

Франківців просять приносити речі у простір "Вдома" для облаштування нічлігу для переселенців
Фото: Громадська організація "Д.О.М.48.24"

В Івано-Франківську, у вільному просторі "Вдома", готуються приймати людей з інших міст України. Для цього жителів просять приносити необхідні речі в організацію. Про це Суспільному розповіла голова правління громадської організації "Д.О.М.48.24" Наталія Вишневецька.

Для облаштування нічлігу потрібні спальні мішки, каремати, матраци, ковдри, подушки, постільна білизна.

"Наш хостел розрахований на 40 людей, також готуємо ще 10 додаткових місць. Для цього потрібні спальники та інші речі, щоб розмістити їх у просторі "Вдома", — каже Наталія Вишневецька. — До нас звертаються різні люди. Дехто може оплатити хостел. У когось немає змоги, ми знаходимо можливість їх прийняти".

З її слів, люди телефонують, щоб переїхати до Івано-Франківська з різних міст, зокрема, з Херсона, Харкова, Києва. З її слів, вони спочатку потребують першого притулку, щоби згодом знайти дім.

Наталія Вишневецька — також переселенка з Донецька. У 2014 разом із сім’єю переїхала до Івано-Франківська. Тоді була переконана, що це — тимчасово, проте вже вісім років Наталія живе у Франківську. Жінка каже, що сама розуміє стан людей, які змушені зараз покинути свої домівки.

"Людям потрібно створити комфортні умови, щоб було тепло, тому що від стресу більше змерзаєш. Мене саму увесь день трусить. По-друге, дати оговтатися, не бути нав'язливими. Бо вони приїжджають у стресі, розгублені, зі своїми переживаннями. От вчора до нас, наприклад, люди приїхали. Їм було тяжко оговтатися, сьогодні вже трішки віджили", — каже Наталія Вишневецька.

Очільниця громадської організації також просить приносити обігрівачі, генератори. Окрім того, продуктові набори, металевий та одноразовий посуд, засоби гігієни, медикаменти та резервуари для зберігання питної й технічної води.

Необхідні речі можна принести за адресою Галицька 29, третій поверх.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок