На Дніпропетровщині електро-, водо- та теплопостачання працює без перебоїв

На Дніпропетровщині електро-, водо- та теплопостачання працює без перебоїв

На Дніпропетровщині електро-, водо- та теплопостачання працює без перебоїв
Суспільне Миколаїв

Керівник відділу з протиаварійної роботи ДТЕК Дніпровські електромережі Олексій Івахненко під час брифінгу 25 лютого спростував інформацію про можливі відключення електроенергії на території Дніпропетровщини.

"З учорашнього дня у соціальних мережах масово почала поширюватися інформація про відключення електроенергії 25 та 26 лютого. Ця інформація не відповідає дійсності. ДТЕК Дніпровські електромережі не планує жодних відключень", - сказав він.

За його словами, у разі пошкодження обладнання та обстрілу об'єктів електропостачання, фахівці робитимуть все можливе для відновлення електроенергії і якщо буде безпечно, проводитимуть ремонтні роботи.

Також посадовець додав, що 24 лютого на території Марганецької військової частини сталося відключення двох ліній електропередач, але їхню роботу вже відновлено.

За словами заступника директора департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитра Стороженка, усі водоканали та теплопостачальні підприємства області працюють в штатному режимі. Їхні керівники на місцях, перебоїв у наданні послуг не відбулося.

"Ми проводимо цілодобовий моніторинг надання послуг. У разі виявлення порушень – усуваються недоліки. Аварійні бригади працюють у посиленому режимі", - сказав посадовець.

За словами Дмитра Стороженка, водозабори перебувають під охороною. Будь-яка інформація щодо відключень не має під собою жодного правдивого підґрунтя. Підприємства свою роботу не припиняють.

Читайте також

- У Кривому Розі взяли під охорону об'єкти інфраструктури

- Органи соцзахисту на Дніпропетровщині працюють в штатному режимі, виплати не затримують – влада

- На Дніпропетровщині відновлюють лінії електропередач в районі військової частини Марганця

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок