На Івано-Франківщині 17 лікарень надаватимуть спеціальну медичну допомогу

На Івано-Франківщині 17 лікарень надаватимуть спеціальну медичну допомогу

На Івано-Франківщині 17 лікарень надаватимуть спеціальну медичну допомогу
Фото: Суспільне Карпати

На Івано-Франківщині 17 лікарень надаватимуть спеціальну медичну допомогу. Про це під час брифінгу на телебаченні "Галичина" повідомив начальник департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Ігор Дмитренко.

З його слів, у цих закладах медики вже розгорнули 4 729 ліжок, ще 2 564 місця зможуть облаштувати додатково.

"Всього буде 7 293 ліжка для допомоги громадянам. Ці медзаклади затвердили Міністерство охорони здоров’я й Міністерство оборони. Також ми провели нараду із керівниками цих установ, щоб вони забезпечили лікарні усім спектром медикаментів для планових та ургентних операцій", — сказав Дмитренко.

Читайте також: Івано-Франківська обласна клінічна лікарня переходить на посилений режим роботи

За його словами, загалом у медичних установах Івано-Франківщини — стабільна та контрольована ситуація. Усі лікарні готові приймати пацієнтів, а екстрена медична допомога виїжджатиме на будь-які виклики.

"Хоча зараз у нас призупинена планова госпіталізація, але, коли треба надати екстрену допомогу, то жоден заклад та лікар не відмовить. Наші лікарні працюють у штатному режимі. Ліки є у достатній кількості із запасом на три місяці", — розповів Ігор Дмитренко.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок