Людей з Ірпеня розмістили у Тернополі

Людей з Ірпеня розмістили у Тернополі

Людей з Ірпеня розмістили у Тернополі
Суспільне Тернопіль

25 людей з Ірпеня розмістили в церкві "Філадельфія" у Тернополі. Ще 35 людей розселили в сім’ї. Люди приїхали з Ірпеня Київської області вчора. Про це розповів керівник координаційного штабу протестантських церков Тернополя Іван Гонтар.

За його словами, усі протестантські церкви міста облаштовують для тимчасово переміщених осіб. Іван Гонтар каже, таких церков в Тернополі є 17.

Протестантська церква, у якій прийняли переселенців
Протестантська церква, у якій прийняли переселенців. Суспільне Тернопіль

“Люди приїжджають сюди і можуть провести тут три доби. Ми будемо приймати рішення, що робити з ними далі. Це наш план дій. Ми координуємося з міською та обласною радами. Вони теж направляють сюди людей. Зробимо все, що потрібно. Сьогодні всі церковні приміщення ми робимо не для богослужінь, а для прийому евакуйованих людей”, – повідомив Іван Гонтар.

Одна з тих, хто приїхав до Тернополя з Ірпеня – Олена Романова. Жінка каже, раніше вона жила в Первомайську на Луганщині. Коли розпочалася російсько-українська війна 8 років тому, жінка переїхала на Київщину.

Біженці з Ірпеня
Біженці з Ірпеня. Суспільне Тернопіль

“Тут живуть наші друзі. Я тут навчалася 8 років, було безпечно, тому ми переїхали сюди. Тут є церква, яка дає допомогу людям, що страждають. Дізналися про війну, а ми люди, які це відчували раніше – просто виїхали одразу”, – каже Олена Романова.

У церкві облаштували для переселенців місця для ночівлі
У церкві облаштували для переселенців місця для ночівлі. Суспільне Тернопіль

Іван Гонтар каже, цієї ночі готові прийняти у протестантських церквах близько тисячі людей з центральної України.

У церкві біженці зберігають власні речі
У церкві біженці зберігають власні речі. Суспільне Тернопіль

Читайте також

На початок