У ЦНАПах Івано-Франківської громади створять пункти приймання допомоги

У ЦНАПах Івано-Франківської громади створять пункти приймання допомоги

У ЦНАПах Івано-Франківської громади створять пункти приймання допомоги
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

У центрах надання адміністративних послуг Івано-Франківської територіальної громади створять центри приймання допомоги. Про це в онлайн-зверненні повідомив міський голова Руслан Марцінків.

У ЦНАПах прийматимуть теплі речі, каремати, спальні мішки, воду, медикаменти, каже міський голова.

"Це — дуже важливо. Я звертаюся до мешканців і до представників бізнесу. Центральний ЦНАП в Івано-Франківську працюватиме цілодобово. Туди можна звернутися та отримати необхідну інформацію, допомогти військовим ЗСУ та тим, хто потребує чи переїжджає сюди", — сказав Руслан Марцінків.

Цілодобові номери телефонів ЦНАПів: 75-01-19; 75-20-41; 75-20-61; 099-157-39-11.

Крім того, в Івано-Франківську створили центр координації дій. О 16:00 він запрацює на залізничному вокзалі в Івано-Франківську. Там, за словами міського голови, можна отримати інформацію щодо найближчих бомбосховищ.

"Буде інформація і для переселенців, бо вже починають люди цікавитися, звертатися та питають, куди розміщувати рідних, жінок, в тому числі й зі східних областей. "Гаряча" ліня 1580 тимчасово не прийматиме звернення щодо "комуналки". Дзвінки будуть винятково для вимушених переселенців і тих, хто хоче підтримати ЗСУ чи переселенців", — сказав Марцінків.

Контактні телефони для зв'язку з 1580: 067 010-15-80; 050 010-15-80.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок