Розпочалася серія плей-офф чемпіонату Сумщини з хокею

Оновлено
Суспільне Суми

В обласному центрі 12 лютого стартувала серія плей-офф чемпіонату Сумської області з хокею.

У Сумах розпочався чемпіонат Сумської області з хокею

У першому матчі 1/4-тої фіналу на майданчику стадіону Авангард зустрілись "Сумські Бобри" та хокейний клуб "Шостка".

Сумчани відкрили рахунок у першому періоді. У другому шосткинці відігрались і вийшли вперед. У третьому вони закріпили свою перевагу. У підсумку – 4:1 і хокейний клуб "Шостка" здобуває першу путівку у півфінал чемпіонату.

Після цього на майданчик вийшли переможці груп "Південь" та "Північ" – хокейні клуби "Ромни" та "Дружба". У першому періоді хокеїсти "Дружби" закинули у ворота "Ромен" три шайби. У другому рахунок був вже 5:1 на користь команди з півночі. А матч у підсумку завершився з рахунком 7:3 на користь "Дружби".

13 лютого відбудуться ще дві чвертьфінальні гри – білопільський "Лідер" зіграє з ХК "Конотоп", а "Суми" – з "Коровинцями". Півфінали, матч за третє місце і фінал заплановані на наступні вихідні.