Біатлоністка Олена Білосюк повернулася в розташування збірної України на Олімпіаді-2022

Біатлоністка Олена Білосюк повернулася в розташування збірної України на Олімпіаді-2022

Офiцiйно
Біатлоністка Олена Білосюк повернулася в розташування збірної України на Олімпіаді-2022
Andrei Ivanov / biathlon.com.ua

Поповнення у складі жіночої команди.

Капітанка збірної України Олена Білосюк повернулася у розташування збірної України з біатлону. Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці НОК України.

Білосюк здала два негативні ПЛР-тести на коронавірус і тепер готова відновити підготовку до виступів на Олімпіаді-2022.

Ще перед початком Олімпіади у Пекіні Білосюк отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Через це вона перебувала на самоізоляції і пропустила вже два старти на Олімпіаді-2022, у яких могла взяти участь - змішану естафету та індивідуальну гонку.

Повернення Білосюк відбулося перед стартом жіночої спринтерської гонки. Проте у спринті представництво України все ж складатиме три біатлоністки: старт-лист було складено ще у четвер, 10 лютого. Додати Білосюк у склад можна було б лише при наявності заповненої квоти, проте на той момент у розташуванні команди було лише три здорових біатлоністки, а тому просто додати Білосюк у склад на спринт не можна.

Читайте також: Старт-лист на жіночий спринт Олімпіади-2022: коли і в якому складі бігтимуть українки

Тож, стартувати на Олімпіаді-2022 Білосюк зможе лише в одній гонці - жіночій естафеті. Її відсутність у спринті означає, що вона не зможе відібратися в гонку переслідування, а також у масстарт.

Таким чином, з поверненням Білосюк у розташуванні збірної України є чотири здорові спортсменки - Юлія Джима, Ірина Петренко, Олена Білосюк та Анастасія Меркушина. Дар'я Блашко все ще перебуває на самоізоляції через позитивний тест на коронавірус, а ось Валентина Семеренко достроково покинула Пекін через проблеми зі здоров'ям, які були виявлені під час індивідуальної гонки.

Водночас, склад збірної України на Олімпіаді-2022 поповнила також Анастасія Меркушина. Вона була запасною спортсменкою, проте після позитивного тесту на коронавірус у Білосюк її почали готувати до відльоту у Пекін.

Читайте також: Анастасія Меркушина розповіла про приліт у Пекін та потрапляння на Олімпіаду-2022

Що відомо

  • Олена Білосюк була головною кандидаткою на потрапляння у склад змішаної естафети. Проте після її позитивного тесту на коронавірус були внесені зміни: гонку бігла Валентина Семеренко.
  • Для Білосюк Олімпіада-2022 має стати четвертою у кар'єрі. Її найкращий результат в особистих гонках - сьоме місце у масстарті.
  • У сезоні 2021/22 Білосюк виступила на п'яти етапах Кубка світу. Найкращий результат - 13-е місце у гонці переслідування на етапі у Гохфільцені.
  • Крім Олени Білосюк, негативні тести на коронавірус також здав і сервісмен команди Іван Білосюк.

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок