Британія послабить карантинні обмеження наприкінці лютого

Британія послабить карантинні обмеження наприкінці лютого

Британія послабить карантинні обмеження наприкінці лютого
AP

Премʼєр-міністр Великої Британії Боріс Джонсон оголосив 9 лютого, що наприкінці місяця уряд послабить карантинні обмеження. Зокрема, зникне вимога самоізоляції для хворих на коронавірус.

Про це Боріс Джонсон заявив під час виступу у британському парламенті, передає The Associated Press.

"Якщо теперішні позитивні тренди у статистиці продовжаться, я очікую, що ми зможемо прибрати всі внутрішні обмеження — включно з законодавчою вимогою самоізоляції, якщо хтось отримав позитивний тест — на місяць раніше", — заявив Боріс Джонсон.

Наразі діє правило, що люди, які отримали позитивний тест на COVID-19 зобовʼязані самоізолюватися на 5 днів. Застосування цього правила мало припинитися 24 березня.

Джонсон також повідомив, що буде готовий представити власний план співжиття з вірусом, коли парламент повернеться з перерви 21 лютого.

У січні 2021 року уряд Боріса Джонсона скасував більшість коронавірусних обмежень. Наприклад, носіння масок вже не є обовʼязковим в Англії, окрім громадського транспорту Лондона. Також було скасовано вимогу надавати COVID-сертифікати під час входу до нічних клубів та пораду працювати з дому.

Чиновники кажуть, що уряд планує перейти від законодавчих обмежень до порад та ставитиметься до коронавірусу як до грипу, адже хвороба стає ендемічною для Великої Британії.

Наразі в Британії спостерігається близько 64 тисяч нових випадків щодня і це найнижчі показники від середини грудня 2021 року.

З 11 лютого правила вʼїзду до Великої Британії також послабляться. Повністю вакциновані пасажири більше не повинні будуть здавати тест на коронавірус. Невакциновані повинні будуть здати тест, але не повинні дотримуватися ізоляції.

Читайте також

Данія першою в ЄС скасувала всі карантинні обмеження

Без COVID-сертифікатів та масового тестування. Чехія скасовує коронавірусні обмеження

Без масок на вулицях та з дискотеками. Італія послаблює карантинні обмеження

Нова Зеландія поступово відкриватиме кордони

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок