Велосипедист з Донеччини виборов "бронзу" на Гран-прі в Туреччині

Міжнародні змагання з велосипедного спорту на шосе "Grand Prix Alanya", фото: Velo Alanya

Велосипедист з Донеччини Анатолій Будяк виборов третє місце на міжнародних змаганнях з велосипедного спорту в Туреччині.

Про це повідомляє пресслужба управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА.

Змагання з велосипедного спорту на шосе "Grand Prix Alanya" відбувались 5 лютого в Аланії.

Переможці міжнародних змагань: Алессіо Мартінеллі, Сіндре Кульсет та Анатолій Будяк. фото: Velo Alanya

"За підсумками перегонів на дистанції 147.2 км, де змагалося 156 учасників, Анатолій Будяк фінішував у групі з чотирьох спортсменів із результатом 3:40:55", — йдеться у повідомленні.

Перше місце у змаганнях посів італієць Алессіо Мартінеллі, а друге — норвежець Сіндре Кульсет.

За інформацією управління фізичної культури та спорту, 26-річний Анатолій Будяк у 2020 році виступав на Олімпійських іграх у Токіо.

Читайте нас у Telegram: усі новини Донбасу

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди