Екранізація повісті Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін" отримала офіційний трейлер

Екранізація повісті Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін" отримала офіційний трейлер

Екранізація повісті Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін" отримала офіційний трейлер
пресслужба Держкіно

На офіційному YouTube-каналі проєкту вийшов перший офіційний трефлер фільму за однойменною повістю Кузьми Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін", який 24 березня має вийти в кінотеатрах України.

"‎‎Я, "Побєда" і Берлін" – історія музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій "Побєді". Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти цю жовту автівку на шестисотий "Мерседес".

Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Вже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

За сюжетом, музикант-початківець та стиляга-спекулянт проїдуть разом майже 2 тисячі кілометрів із обшарпаними манекенами в багажнику старенької "Побєди" та з вірою в те, що все, що стається в житті, – лише на краще.

Лідера гурту "Скрябін" у картині зіграв івано-франківський актор Іван Бліндар. Роль його друга та попутника Барда дісталася Володимиру Геві, а дівчину героя втілила Марія Стопнік.

За словами продюсера фільму Олексія Терентьєва, усі гроші, зароблені з прокату стрічки, передадуть благодійному фонду Кузьми Скрябіна. На зйомки цього фільму із Держкіно виділили 75% потрібних грошей. Це 27 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко родом із Самбора, що на Львівщині. Він загинув 2 лютого 2015 року поблизу населеного пункту Лозуватка Дніпропетровської області. Там авто співака зіткнулося із молоковозом. Кузьменко помер на місці аварії.

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

На початок