Українські санкарі не вийшли до фінального заїзду на Олімпіаді-2022

Українські санкарі не вийшли до фінального заїзду на Олімпіаді-2022

Українські санкарі не вийшли до фінального заїзду на Олімпіаді-2022
ILF

Спортсмени достроково завершили змагання. Тим не менше, результат одного з них став найкращим для чоловічого санного спорту України на Олімпіадах.

На Олімпійських іграх-2022 відбулися фінальні для України заїзди в санному спорті серед чоловіків-одиночок. Це перша дисципліна змагань, у якій розігрувалися медалі в цьому виді спорту в Пекіні.

У змаганнях брали участь двоє українців: Антон Дукач та Андрій Мандзій. Після перших двох заїздів санкарі були поза топ-20: Дукач за підсумком стартових спроб перебував на 23-му місці, а Мандзій – на 30-му серед 34 учасників. Обидва припустилися падінь, що ускладнило для них боротьбу за вихід до фіналу.

Як українці завершили перші змагання з санного спорту

Загалом змагання складалися з чотирьох заїздів. Аби потрапити до фінального, четвертого, необхідно було ввійти до двадцятки найкращих за сумою перших трьох заїздів.

Через низькі результати в першій половині змагань українці мали пізні стартові номери, що відповідали місцям, які спортсмени посіли після двох заїздів.

Андрій Дукач врешті подолав третій заїзд за 58.408, що стало його найшвидшим часом, проте цього було недостатньо для виходу до четвертого заїзду. З загальним часом 2:56.007 українець завершив змагання на 22-му місці.

Попри те, що українець не подолав кваліфікацію, це стало його особистим рекордом, а також найкращою позицією в історії чоловічого санного спорту України, адже попереднім рекордом було його 23-тє місце Пхьончхана-2018.

Андрій Мандзій також показав у третій спробі свій найкращий результат турніру – 58.346. У сумі українець показав час 2:58.134 та піднявся на 27-му позицію.

Обидва українці були у топ-20 що в другому, що в третьому заїздах. Ключовими для невиходу до фіналу стали помилки саме в перших спробах санкарів.

Читайте також: Український санкар Мандзій пропустив чотири тренувальні заїзди на Олімпіаді-2022. Що відбувається

Після третього заїзду в трійці лідерів – німець Йоганнес Людвіг, австрієць Вольфґанґ Кіндль та італієць Домінік Фішналлер.

Хто такі Антон Дукач та Андрій Мандзій

  • Антон Дукач – 26-річний український санкар, який представляє Львівську область.
  • Для Дукача це друга Олімпіада в кар'єрі. У Пхьончхані він посів 23-тє місце.
  • Найкращий результат Дукача на чемпіонатах світу – 20-те місце в класичній одиночці 2021 року.
  • Андрій Мандзій – 33-річний український санкар, який представляє Тернопільську область.
  • Для Мандзія ця Олімпіада є третьою в кар'єрі. У Сочі-2014 він посів 31-ше місце, а в Пхьончхані-2018 – 40-ве.
  • Найкращий особистий результат Мандзія на чемпіонатах світу – 13-те місце у спринті в 2021 році, в класичні одиночці – 22-ге місце того ж року.

Що далі

  • Понеділок, 7 лютого. 13:50 – Жінки-одиночки. 1-й і 2-й заїзди
  • Вівторок, 8 лютого. 13:50 – Жінки-одиночки. 3-й і 4-й заїзди
  • Середа, 9 лютого. 14:20 – Двійки. 1-й і 2-й заїзди
  • Четвер, 10 лютого. 15:30 – Командні змагання (естафета)
Читайте також: "Є запас: сани ще не в бойовій готовності". Українські санкарки – про тренування на Олімпіаді-2022

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо