На Олімпіаді-2022 закінчився турнір з санного спорту: хто переміг у медальному заліку

На Олімпіаді-2022 закінчився турнір з санного спорту: хто переміг у медальному заліку

На Олімпіаді-2022 закінчився турнір з санного спорту: хто переміг у медальному заліку
. AP

Результати турніру.

У Пекіні закінчився олімпійський турнір з санного спорту. Останні змагання пройшли у четвер, 10 лютого, у них між собою змагалися команди.

На Олімпіаді-2022 розігрувалися чотири комплекти нагород: одиночні у чоловічому та жіночому турнірах, у чоловічій двійці, а також у командному турнірі.

Україна брала участь у всіх турнірах. Але не змогла здобути медалей: найкращий результат українці показали у команді, посівши 11-е місце.

Читайте також: Збірна України повторила найкращий результат у командній естафеті з санного спорту на Олімпіаді-2022

Результати України у санному спорті на Олімпіаді-2022

У підсумку Україна закінчила виступи без медалей - ще жодного разу в історії Зимових Олімпіад українські санкарі не вигравали нагороди.

При цьому Україні вдалося повторити особистий рекорд за виступом у командному турнірі (11-е місце). А парний екіпаж показав найкращий результат за 16 років.

Перемогу ж у медальному заліку здобула збірна Німеччини. Німецькі спортсмени виграли усе "золото" Олімпіади-2022 у санному спорті.

Загалом медалі на Олімпійських іграх у Пекіні у санному спорті вигравали п'ять збірних. Найбільша кількість нагород - у Німеччини (6).

Медальний залік Олімпіади-2022. Санний спорт

  • 1. Німеччина: 4 "золото" + 2 "срібло" + 0 "бронза"
  • 2. Австрія: 0+2+1
  • 3. Італія: 0+0+1
  • 3. Латвія: 0+0+1
  • 3. ОКР: 0+0+1

Німеччина продовжила переможну серію у медальному заліку Зимової Олімпіади у санному спорті. Востаннє вони не вигравали його ще у 1994 році - тоді переможцями стали санкарі з Італії.

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок