На Олімпіаді-2022 встановлено перший світовий рекорд: як це сталося

На Олімпіаді-2022 встановлено перший світовий рекорд: як це сталося

На Олімпіаді-2022 встановлено перший світовий рекорд: як це сталося AP

Новий рекорд встановлено ще до офіційного відкриття Олімпіади-2022.

На Олімпійських іграх у Пекіні встановили перший світовий рекорд. Відбулося це у фігурному катанні.

Змагання з фігурного катання розпочалися у п'ятницю, 4 лютого, з командних змагань. У короткій програмі виступали чоловіки, також змагання розпочалися у спортивних парах та танцях на льоду.

Новий світовий рекорд було встановлено у змаганнях спортивних пар. Його авторами стали китайські фігуристи Суй Веньцзин та Хань Цун.

Як Веньцзин та Цун стали авторами нового світового рекорду?

Коротку програму спортивних пар фігуристи з Китаю закінчили з рекордним результатом 82.83 бали. Тим самим, вони перевершили рекорд чинних чемпіонів світу - Анастасії Мішиної та Алєксандра Галлямова, встановлений на Євро-2022 - 82.36 бали.

При цьому Мішина та Галлямов також змогли побити власний ж світовий рекорд на Олімпіаді-2022. Їхній виступ у короткій програмі був оцінений з результатом 82.64 бали. Але саме Веньцзин та Цун стали чинними володарями нового світового рекорду.

Китайські фігуристи можуть стати й авторами нового світового рекорду за сумою балів у короткій та довільній програмі. Він також належить представникам ОКР Мішиній та Галлямову і складає 239.82 бали.

Хто такі Суй Веньцзин та Хань Цун?

  • Суй Веньцзин - 26 років, Хань Цуну - 29. Обидва фігуристи є представниками олімпійської збірної Китаю.
  • Веньцзин та Цун - срібні призери Олімпіади-2018 у фігурному катанні. У Пхьончхані китайська пара фігуристів поступилася представникам Німеччини Альоні Савченко та Бруно Массо.
  • Веньцзин та Цун - 5-разові призери чемпіонатів світу з фігурного катання (два "золота" - у 2017 та 2019 роках). А також 6-разові переможці чемпіонату чотирьох континентів (востаннє - у 2020 році).

Що далі

  • Понеділок, 7 лютого, 3:15. Спортивні пари, довільна програма.
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо